همگام با سینما
به سینماسینک خوش آمدید* عنوان این اپیزود اشاره دارد به دو شمشیر “ایس” و “نیدل” خاندان استارک.
- همچنین میتواند اشاره داشته باشد به دو شمشیر که لنیسترها جدیدا ساخته اند.

* در صحنه ای تیتراژ اولیه سریال دراگون استون, دردفورد , وینترفل , و میرین نمایش داده شد ، ولی هرگز در این اپیزود هیچ اتفاقی در آنجا نیفتاد.تنها داستان میرین بود که توسط دنریس تارگرین توضیح داد شد.

* در یک نقطه ساندرو کلگان به اریا می گویید : “A man’s got to have a code” . این نقل قول اشاره دارد به یک شعر که توسط Omar Little در یکی از سریال های HBO به نام The Wire استفاده شده است.

* آریا وقتی نیدل را به دست میارد یک سری جملات را برای پولیور تکرار میکند و بعد نیدل را در گلوی اون فرو میکند میکشدش.جملاتی که اریا در این اپیزود برای علیه پولیور استفاده کرد همان جملاتی بود که پولیور وقتی که لامی را در اپیزود What is Dead May Never Die به قتل رساند استفاده کرد.

* تایون هرگز کسی را به ولانتیس نمیفرستد برای باز تولید کردن ایس.و هیچ سه نفر اهنگری در ولانتیس وجود ندارد که بتواند فولاد والریایی را آهنگری بکنند.بلکه باز تولید ایس توسط تابهو موت (استاد آهنگری گندری) انجام می شود و همچنین او اهل کوهور (Qohor) می باشد.کوهور به این معروف است که تنها آهنگرانی را دارد که میتوانند فولاد ولرایایی را تولید و به وجود بیاورند و همچنین تعداد این اهنگران بیشتر از سه نفر است.این احتمال نیز وجود دارد بازیگر تابهو موت در دسترس نبوده است برای همین از سریال حذف شده است.

* تایوین اولین شمشیر را به جافری به مناسبت  عروسی اش در اتاق شورا میدهد ، و همچنین به جافری به اولین کسی که این شمشیر را نشان میدهد تیریون است.این اتفاق قبل از عروسی خونین می افتد زمانی که جیمی هنوز در ریورلند می باشد.

* سانسا چند روز بعد از روز نامگذاری جافری با سر دانتوس ملاقات می کند.

* تن ها به هیچ عنوان در کتاب ادمخوار نیستن.دو احتمال میرود ، که اول آنها را با یک قلبیه وحشی به نام Ice-river clans مخلوط کرده باشند.احتمال دوم نیز میرود که تن ها برای نشان دادن نفرت به مردمان جنوبی دست به اینکار زده اند چون در صحنه تورمورد به انها گوشت خرگوش پشنهاد می کند.تن ها در واقع متمدن ترین وحشی های ان سوی دیوار هستن ، زندگی ان زیر نظر اربابان با یک سری قوانین مشخص است.

* در کتاب شمشیرکشی جان بسیار بهتر از راب بود است.ولی جان در سریال می گویید که راب بهتر از او است.

* محاکمه جان اسنو در قسمت بسیار جلوتر از کتاب رخ میدهد.هنگامی که جان وارد کسل بلک می شود ، سر آلیسر و لرد جانوس هرگز حضور نداشتن بلکه انها به عنوان نگهبان شرق در حال انجام وظیفه بودن.جان اسنو بعد از گذراندن چندین اتفاق مهم توسط سر آلیسر و لرد جانوس بازداشت می شود همچنین در آن زمان جانشین لرد فرمانده بوئن مارش می باشد . در طی محاکمه نیز دونال نوی نیز حضور دارد به همراه جانوس و الیسر.

* سر دانتوس در کتاب نزاع شاهان (یعنی فصل دوم) به سانسا هدیه خود را میدهد ، هدیه گردنبند نیست بلکه چندین سنگ بنفش رنگ است نه ابی رنگ.

* جیمی لنیستر و برین از تارت در زمان عروسی در کینگز لندینگ حضور ندارن.بسیار از صحنه های که در آن جیمی حضور داره اتفاقاتش یا خیلی قبلتر رخ داده است یا قرار است در آینده رخ بدهد.برای مثال صحنه دریافت شمشیر از تایوین ، یا حضور در برج سفید و صحبت های با جافری و … این اتفاقات به صورت پس و پیش در سریال به نمایش گذاشته شده است.

* همچنین در صحنه در برج سفید نام Preston Greenfield  به عنوان یکی از محافظین شاهنشاهی اورده می شود.او از جمله کسانی است که باید در شورش بارانداز پادشاه کشته می شود.ولی گویا از شورش جان سالم به در برده است در مجموعه تلویزیونی.

* ابرین مارتل قبل از عروسی سرخ وارد بارانداز پادشاه می شود.زمانی که تیریون او را ملاقات می کنند لرد گایلز ، پرنس جالابار زو از جزایر تابستان، سر ادم و همچنین و بران او را همراهی میکردند .علاوه بر این ابرین مارتل ، تیریون را در ورودی شهر ملاقات میکند نه در یک فاحشه خانه.

* لرد بلک مونت احضار میکند که دوران مارتل به دلیل کسالت در سان اسپیر مانده است.این در حالی است که دوران به مدت دوسال است که به پایتخت دورنیش ها نرفته است.و بیشتر اوقاتش را  در واتر گاردن خانه تابستانی مارتل ها بر روی صندلی چرخ دارش میگذراند.

* کرم خاکستری هرگز جذب میساندی نشده است.

* در کتاب ذکر شده است که درست است پاکان اخته شده اند ، ولی هنوز قدرت یک مرد را دار هستن ، ولی هنوز میتوان احساسات پیوسه مردان را در وجود خود داشته باشن.

* کرم خاکستری و داریو ناهاریس ، هرگز با یکدیگر شرط بندی نمیکنن.

* در هیچ جای کتاب داریو به دنریس تارگرین گل نشان نمیدهد.با این حال این اتفاق در مجموعه تلویزیونی به نمایش گذشته می شود با این که این اتفاق هرگز در کتاب نمی افتد.در مجموعه تلویزیونی داریو احضار میکنند که اگر قرار است کسی بر مردمش حکومت کند بهتر است هم چیز یک کشورش را به داند.

* در مجموعه تلویزیونی هیچ اشاره به سر ارتور دین نشده است.با اینکه یک بار باریستان سلمی قبل ها یک افسانه در خصوص ارتور دین برای او بیان کرد. آرتور دین یا شمشیر صبح یکی از قوی ترین افراد گردپادشاهی دوران مد کینگ می باشد که ادارد استارک را تا پای مرگ پیش برد.هر چند در فصل چهارم یک بار اسم او در کتاب سفید توسط جافری اورده شد است.
نوع مطلب : اخبار سریال، 
برچسب ها : سریال Game of Thrones، سریال بازی تاج و تخت، فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت، نکته های اپیزود اول از فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت Game of Thrones،
لینک های مرتبط :

دوشنبه 25 فروردین 1393

به گزارش سینما جیحون به نقل از آریافیلم اگرچه کارگردان Roland Emmerich همچنان درگیر پروژه ی Independence Day 2 خودش و مسائل حضور Will Smith و … است وی پروژه ی جدید دیگه ای رو آغاز کرده است…

کارگردان فیلمهای  ۲۰۱۲ و The Day After Tomorrow قرار شده که فیلمی در راستای حمایت از حقوق هم ج+ن_س گرا+یان به اسم Stonewall آماده کنه که داستانِ یورش پلیش در سال ۱۹۶۹ به هتلِ Stonewall و دهکده ی Greenwich از معروف ترین محل های تجمع  هم ج+ن_س گرا+یان که از بزرگترین درگیری های بین  هم ج+ن_س گرا+یان و نیروهای پلیس می باشد.

تا به اینجا Jeremy Irvine نقش اصلی این فیلم خواهد بود  که فیلم شاهکارِ War Horse رو در کارنامه ی هنری اش داره و در پس زمینه ی این شورش به نوعی بیداری سیاسی دست پیدا می کنه .

وی کاراکتر خودش در فیلم جنگ جهانی اول  Steven Spielberg رو به خوبی بازی کرد و فیلم جدید Colin Firth/Nicole Kidman به اسم The Railway Man رو هم آماده اکران داره …

نوع مطلب : اخبار سریال، 
برچسب ها : Steven Spielberg، استوین اسپیلبرگ، Roland Emmerich، Independence Day 2، فیلم روز رستگاری 2،
لینک های مرتبط :

دوشنبه 25 فروردین 1393

گروه بین الملل؛ سینما خبر- در 28 سال گذشته استودیو انیمیشن سازی پیكسار با ساخت 14 فیلم بلند، دریافت 27 اسكار (نامزدی و جایزه) و مجموع فروش 8 میلیارد دلاری، نام خود را به عنوان یكی از استودیوهای مطرح در زمینه ساخت انیمیشنهای با كیفیت ثبت كرده است. به طور متوسط هر فیلم انیمیشن پیكسار نزدیك به 500 میلیون دلار فروش داشته است و حتی تعدادی هم به باشگاه میلیاردی ها داده شده است. آنچه در اینجا اهمیت دارد این است كه چگونه یك استودیوی انیمیشن سازی جوان در این مدت زمان به این مرحله از موفقیت دست می یابد.


«اد كت مول» یكی از روسای استودیو پیكسار در كتاب جدیدش تحت عنوان «كارخانه خلاقیت» (Creativity.Inc) داستان پیكسار را از زمانی كه یك شركت كوچك و پیش پا افتاده بود تا زمانی كه با تبادل نظر «استیو جابز» رشد كرد را توضیح داده است.

در این گزارش با نكاتی درباره استودیو پیكسار آشنا می شوید كه «كت مول» در كتاب خود به آنها اشاره كرده و كسی تا قبل از این نمی دانست.

1. ساختمان اصلی در محوطه استودیو با نام ساختمان «استیو جابز» شناخته می شود.

ساختمان اصلی به نام «استیو جابز» خالق برند «اپل» نام گرفته و فلت آن دیدگاه و خلاقیتی است كه استیو جابز در طراحی و همراهی ساختمان و تولیدات این استودیو ارائه كرده بود. 


2. مراسم سالانه «پیكسار پالوزا» در استودیو برگزار می شود.

از سال 2009 مراسمی در استودیو پیكسار برگزار می شود كه «پیكسار پالوزا» نام دارد و كارمندان استودیو در قالب گروه ها با هم مسابقه می دهند؛ همانند آنچه در «دانشگاه هیولاها» دیده ایم.

3. انیماتورهای پیكسار در محوطه كاری متفاوتی شخصیت پردازی می كنند.

این محوطه صرفا با چند پوستر طراحی نشده و بیشتر شبیه به یك خانه عروسك با تمامی تجهیزات فانتزی و عروسكی است.

4. انیماتورها یك كارپژوه دارند.

«آریل استرن» كارپژوه انیماتورهای پیكسار است كه علم بالایی در بررسی تلفیق كار و شرایط كار با ویژگیها و نیازهای انیماتورها دارد.

5. دیزنی سعی داشت نسخه اول «داستان اسباب بازی» موزیكال باشد.

پس از موفقیت «شیرشاه»، «دیو و دلبر» و «علاءالدین»، استودیو دیزنی در نظر داشت كه «داستان اسباب بازی» را نیز در قالب موزیكال تهیه كند كه پیكسار قبول نكرد.

6. پیكسار اصلا استودیوی انیمیشن سازی نبود.

پیكسار در ابتدا با برنامه ارائه سخت افزار و نرم افزارهای طراحی انیمیشن های كوتاه و تبلیغات بنا شد. ولی این برنامه به خوبی پیش نرفت و در سال 1986 این استودیو با ساخت انیمیشن «لوكسو جوان» خود را معرفی كرد.

7. نام پیكسار از مجادله لفظی موسسان برای انتخاب عنوان استودیو گرفته شد.

«آلوی ری» و «بورن كارپنتر» از موسسان استودیو هستند. «ری» معتقد بود نام اسپانیایی (pixer) به معنای «فیلم سازی» برای شركت خوب است. در حالی كه «كارپنتر» آن را تا حدودی آینده نگر عنوان می كرد و مجادله آنها در نهایت «پیكسار» را تأیید كرد.

8.پیكسار گرانترین سخت افزارها و نرم افزارهای گرافیكی را طراحی می كرد.

قبل از سال 1986 ، پیكسار گرانترین سخت افزارها و نرم افزارهای گرافیكی را طراحی می كرد و علت عدم موفقیت آن قیمت بالای محصولات بود. چرا كه كسی حاضر نبود برای یك پردازش گر تصویری 125 هزار دلار پرداخت كند.

9. پیكسار بخشی از استودیوی لوكاس فیلم بود.

در سال 1979 پیكسار در خدمت فیلمهای تولیدی استودیو لوكاس فیلم هم بود. بزرگترین فیلم این استودیو مجموعه جنگ ستارگان بود.

10. پیكسار مدیون استیو جابز است.

در سال 1986 «استیو جابز» پیكسار را از لوكاس فیلم خرید و آن را به یك استودیوی مجزا تبدیل كرد.

11. «داستان اسباب بازی 2» یك فیلم ادامه دار كارگردان به تصویر بود.

در قسمت دوم «داستان اسباب بازی» درافت اولیه موجود بود و تنها با سفارشات كارگردان ، تصاویر طراحی می شد. 


12. پیكسار از بی نهایت برای فیلمسازی بهره می برد.

اولین كاراكترهای پیكسار زشت و آسیب پذیر بودند و بدون شك نظر كسی را جلب نمی كردند ولی پیكسار از همین كاراكترهای قدیمی در فیلم «دانشگاه هیولاها» بهره برد.

13. مغزهای اندك اما بزرگ در پیكسار

راهبران پیكسار یك گروه كوچك شامل «جان لستر» ، «اندرو استانتون»، «پیت داكتر»، «لی آنكریچ» و «جورانفت» بود.

14. پیكسار دانشگاهی به نام «دانشگاه پیكسار» دارد.

دانشگاه پیكسار كلاسهای آزادی شامل مجسمه سازی، نقاشی، باله و انیمیشن سازی دارد و مدرك مخصوص پیكسار هم اعطا می كند.

15. «استیو جابز» درصدد فروش پیكسار به مایكروسافت بود.

با ضررهایی كه پیكسار به عنوان یك شركت نرم افزار – سخت افزاری می داد، در نهایت توسط استیو جابز به دیزنی فروخته شد.

16. از فروش موفق فیلمهای پیكسار، پاداشهای كلانی هم به كارمندان می رسد.

هر چه فروش انیمیشنهای پیكسار بیشتر باشد ، پاداش بیشتری به كارمندان آن داده می شود.
نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : 16 واقعیت درباره پیكسار كه حتما نمی دانید، کمپانی دیزنی، پیکسار، شکرت فیلم سازی پیکسار،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 21 فروردین 1393
کمپانیِ ۲۰th Century Fox به تازگی تصاویر جدیدی رو از فیلم Dawn of the Planet of the Apes منتشر کرده است که در زیر ملاحظه می فرمایید .

این فیلم در در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۱۴ برابر با جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳ اکران خواهد شد که همونطور که قبلا در نیز در خبرها اعلام کردیم Planet of the Apes 3 نیز در دست ساخت است و این فیلم نیز باتوجه به این خبر در در تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۱۶ برابر با جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ اکران خواهد شد…

نوع مطلب : دنیای عکس و پوستر، 
برچسب ها : Dawn of the Planet of the Apes، فیلم Dawn of the Planet of the Apes، تصاویری جدید از فیلم Dawn of the Planet of the Apes،
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 21 فروردین 1393
فیلم ابرقهرمانی «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی» تولید شرکت‌های مارول و دیزنی رکوردی جدید در گیشه‌های فروش بازار جهانی ثبت کرد.
به گزارش سینما جیحون به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، این فیلم در هفته اول اکران در آمریکای شمالی، از جمعه تا یکشنبه به فروش رکوردشکن 96.2 میلیون دلار دست پیدا کرد و مجموع فروش جهانی خود را پس از 10 روز به 303.3 میلیون دلار رساند.

«کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی» (Captain America: Winter Soldier) در بازار خارج از آمریکا پس از 10 روز 207.1 میلیون دلار به دست آورد که بیشتر از کل فروش فیلم قبلی‌اش، «کاپیتان آمریکا: اولین انتقامجو» (193.9 میلیون دلار) در بازار بین‌المللی است.

«سرباز زمستانی» در آمریکای شمالی در 3938 سینما به نمایش درآمد و رکورد بیشترین فروش هفته اول یک فیلم اکران‌شده در ماه آوریل را شکست. «Fast Five» از سری فیلم‌های «سریع و خشمگین» با 86.2 میلیون دلار فروش هفته اول در آوریل 2011، رکورددار قبلی بود.

انتظار می‌رود «سرباز زمستانی» تا هفته بعد کل فروش جهانی «اولین انتقامجو» (370.6 میلیون دلار) را پشت سر بگذارد.

به لطف موفقیت جهانی این فیلم که حدود یک ماه پیش از آغاز فصل تابستان سینمایی روی پرده رفته، مجموع درآمد حاصل از فروش فیلم‌ها از ابتدای سال 2014 تاکنون در مقایسه با پارسال 22 درصد بیشتر است. «یخ‌زده» دیزنی هم با بیش از یک میلیارد فروش در دنیا به این مسئله کمک کرده است.

«سرباز زمستانی» به کارگردانی برادران آنتونی و جو روسو در وبسایت سینمااسکور از سوی تماشاگران درجه A دریافت کرده و منتقدان هم از فیلم بسیار استقبال کرده‌اند.

پروژه 170 میلیون دلاری مارول و دیزنی در سطح بین‌المللی نیز این هفته در 50 بازار 107.1 میلیون دلار به دست آورد که 39.2 میلیون دلار آن در چین حاصل شد.کریس ایوانز و رابرت ردفورد در صحنه‌ای از فیلم «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی»


کریس ایوانز در «سرباز زمستانی» بار دیگر به نقش استیو راجرز/ کاپیتان آمریکا، ابرقهرمان قصه‌های مصور انتشارات مارول ظاهر شده است. اسکارلت جوهانسن نقش «بیوه سیاه»‌ در «انتقام‌جویان» را تکرار کرده و سباستین استن به نقش «سرباز زمستانی» دشمن کاپیتان آمریکا ظاهر شده است. 

داستان دو سال پس از وقایع فیلم «اولین انتقامجو» روی می‌دهد. این بار استیو راجرز/ کاپیتان آمریکا در واشنگتن دی.‌سی. زندگی آرامی دارد و می‌کوشد خود را با دنیای مدرن تطبیق بدهد، اما وقتی کالج اس.اچ.آی.ای.ال.دی. مورد حمله قرار می‌گیرد، استیو درگیر شبکه‌ای از توطئه می‌شود که تهدیدی برای امنیت دنیاست. کاپیتان آمریکا با کمک بیوه سیاه می‌کوشد توطئه را فاش کند و در همین حال با آدمکش‌های حرفه‌ای که برای ساکت کردن او فرستاده می‌شوند، مبارزه کند. وقتی ابعاد توطئه فاش می‌شود، کاپیتان آمریکا و بیوه سیاه یک متحد جدید پیدا می‌کنند که نام او «شاهین» (با بازی آنتونی مکی) است، هرچند خیلی زود خود را مقابل یک دشمن سرسخت می‌بینند: سرباز زمستانی.

رابرت ردفورد، ساموئل ال. جکسن، فرانک گریلو، توبی جونز و امیلی ونکمپ از دیگر بازیگران «سرباز زمستانی» هستند.

64 درصد تماشاگران «سرباز زمستانی» در هفته اول اکران در ایالات متحده و کانادا، مردان و 57 درصد بالای 25 سال داشتند.

موفقیت «سرباز زمستانی» باعث شد فیلم جنجالی «نوح» به کارگردانی دارن آرونوفسکی در هفته دوم اکران در آمریکای شمالی 61 درصد تماشاگران خود را از دست بدهد و با 17 میلیون دلار فروش در 3571 سینما در رده دوم جدول قرار بگیرد. مجموع فروش داخلی «نوح» 72.3 میلیون دلار شده است.

این فیلم در سطح بین‌المللی در 45 بازار 45.6 میلیون دلار فروخت و مجموع فروش خارجی خود را به 106.2 میلیون دلار رساند. فروش جهانی «نوح» 178.5 میلیون دلار شده است. 

«متفاوت» (Divergent) با بازی شیلین وودلی در هفته سوم اکران 13 میلیون دلار فروخت و فیلم سوم شد. فیلم مسیحی «خدا نمرده است» با 7.7 میلیون دلار در رده چهارم قرار گرفت و رده پنجم با 6.3 میلیون دلار از آن «هتل بزرگ بوداپست» به کارگردانی وس اندرسن شد.     

تریلر اکشن «خرابکاری» با بازی آرنولد شوارتزنگر این هفته با تنها 1.9 میلیون دلار فروش در هفته دوم نمایش فیلم هشتم شد. مجموع فروش داخلی فیلم تنها 8.8 میلیون دلار شده است. 


جدول فروش فیلم‌ها در ایالات متحده و کانادا (4 تا 6 آوریل) اختصاصی از سینما جیحوننوع مطلب : box office، 
برچسب ها : امار فروش فیلم ها در امریکا، باکس آفیس 4 تا 6 اوریل، باکس افیس، باکس آفیس جدید، جدول فروش فیلم ها در جهان، بررسی فروش فیلم های برتر هفته، باکس آفیس این هفته،
لینک های مرتبط : باکس آفیس : صدرنشینی « متفاوت » ، اغاز 14 میلیون دلاری « نوح »،

سه شنبه 19 فروردین 1393بازیگر مطرح سریال شرلوک در نقش ریچارد سوم
فیلم شبکه BBC Two به تازگی در توییتر خود تایید کرده که Benedict Cumberbatch قرار هست در یک فیلم تلویزیونی تولید این شبکه نقش ریچارد سوم را براساس نمایشنامه معروف شکسپیر ایفا کند

نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : Benedict Cumberbatch، بازیگر مطرح سریال شرلوک در نقش ریچارد سوم، شکسپیر، ریچارد سوم، فیلم تلویزیونی ریچارد سوم،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 19 فروردین 1393

1شنبه شب فصل چهارم سریال پرخرج و محبوب Game of Thrones آغاز شد و به گزارش  تونست با آمار خیره کننده ی ۸٫۲ میلیون بیننده رکوورد سال گذشته ی خودش درقسمت سوم رو با ۵٫۵ میلیون رو بشکنه و این رکورد رو که در اختیارِ  قسمت پایانی The Sopranos بود مال خود کنه.

دیگر سریال جدید این شبکه ، کمدیِ Silicon Valley هم بعد از سریال کمدی Hung که رکورد دار بیننده در کمدی های نیم ساعته بود با جذب ۲ میلیون بیننده در صدر کمدی های پربیننده ی این شبکه قرار گرفت …

نوع مطلب : اخبار سریال، 
برچسب ها : Game of Thrones، سریال Game of Thrones، اخبار سریال Game of Thrones، کمدیِ Silicon Valley،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 19 فروردین 1393به گزارش سینما جیحون به نقل از آریافیلم و در حالی که در میانه ی فصل دوم سریال روان پریشیِ  Bates Motel هستیم شبکه ی کابلیِ A&E این سریال را برای فصل سوم تمدید کرد. سریالی که از سازندگان Lost یعنی Carlton Cuse و Friday Night Lights یعنی Friday Night Lights و پیش درآمدی است بر فیلم Psyco از Alfred Hitchcock و ساخته ۱۹۶۰

Vera Farmiga بازیگر نقش نورما بیتس در Emmy  گذشته نیز کاندید بهترین بازیگر نقش زن بوده و قسمت اول فصل دوم نیز ۴٫۶ میلیون بیننده داشته و این درحالیِ که این سریال پربیننده ترین سریال تاریخ این شبکه نیز می باشد.
نوع مطلب : اخبار سریال، 
برچسب ها : سریال Bates Motel، شبکه ی A&E، شبکه ی A&E و سریال هایش، A&E سریال Bates Motel را تمدید کرد،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 19 فروردین 1393

Open Road Films اولین پوستر وتریلر از فیلم جدید کارگردان  Jon Favreau به اسم Chef رو منتشر کرد. فیلمی که  Favreau در اون نقش Carl Casper سرآشپزی رو بازی می کنه که بعد از از دست دادنِ شغلش در بحث با صاحب کار خود با بازیِ Dustin Hoffman حالا در یک تریلر و در کناز همسر سابقش Sofia Vergara که طرفدارانِ Modern Family حتما میشناسنش و دوستش با بازیِ John Leguizamo و پسرش مشغول آشپزیِه ..

از سایر بازیگران فیلم میشه به Oliver Platt, Bobby Cannavale , Scarlett Johansson  و Robert Downey Jr اشاره داشت که در ۹ می برابر با جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ اکران خواهد شد…


نوع مطلب : دنیای عکس و پوستر، 
برچسب ها : اولین تریلر و پوستر Chef، Robert Downey Jr، Sofia Vergara، Scarlett Johansson، اولین تریلر و پوستر Chef با حضور Sofia Vergara، Scarlett Johansson و Robert Downey Jr،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 19 فروردین 1393


( کل صفحات : 6 )    1   2   3   4   5   6   
درباره وبلاگ


در این سایت به بررسی اخبار هالیوود , حواشی بازیگران , دانلود فیلم و سریال , و در نهایت به بررسی فروش فیلم ها در سینما های امریکا و جهان میپردازیم

مدیر وبلاگ : کامیاب ایمانی
آمار وبلاگ
  • تعداد نویسندگان : 2
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای سینماسینک محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات