همگام با سینما
به سینماسینک خوش آمدید
جدول این هفته هم منتشر شد که مطابق انتظار ها پیش نرفت در بین حیرت منتقدان فیلم سوار در امتداد ( Ride Along ) که بازی کوین هارت (Kevin Hart ) و ایس کاب ( Ice Cube ) توانست با فروش 42 میلیون دلاری در اخر هفته در رتبه ی اول قرار بگیرد . از دید من دلیل این صدر نشینی کمدی بودن این فیلم است زیرا مردم امریکا مدتی بود که با خنده در سینما اشنا نبودن وشاید دلیل اصلی فروش خوب این فیلم هم رده سنی مناسب که خانواده ها را بیشتر در سینما جذب می کند وبا بازی کوین هارت (Kevin Hart) باعث شده پیش زمینه ی خوبی به فیلم بدهد.البته این فیلم مورد توجه منتقدان قرار نگرفته .داستان درباره جراد بن در گشت پلیس 24 ساعته که با جیمز همکار می شود تا صداقت خود را برای ازدواج با آنجلا خواهر جیمز اثبات کند... 


در جدول این هفته بازمانده تنها (Lone Survivor) با توجه کسب جوایز در جشواره انجمن منتقدان امریکا فروشش ثابت مانده و امکان افزایش فروش این فیلم وجود دارد فیلم بدلیل واقعی بودن و روایت جنگاوری سه تکاور امریکایی که درنهایت یکی از ان ها زنده مانده و روایتگر این داستان باقی می ماند.فیلم با هزینه 40 میلیون دلاری روانه هالیوود شده و به احتمال زیاد فروش این فیلم به سود منجر می شود.نقش اول این فیلم را مارک والبرگ (Mark Wahlberg) و کارگردان این فیلم پیتر برگ (Peter Berg ) بر عهده دارد.
عملیات اجیل (The Nut Job) انیمیشنی متوسط است با صداپیشگان معروف و نام اور سینما حتی اگر کمپانی سازنده این فیلم را کنار بگذاریم (اوپن رود کمپانی) بازیگرانی چون لیام نیسون ( Liam Neeson ) و کاترین هیگل ( Katherine Heigl ) و براندان فریزر ( Brendan Fraser ) در این انیمیشن 42 میلیون دلاری بازی می کنند . البته این فیلم نیز با نگاهی تند از منتقدان مواجه شد .وحتی ان را انیمیشنی خیلی ضعیف توصیف کردند.و حال خلاصه ای از فیلم : یک سنجاب بازیگوش و یک موش، قصد دارند از یک فروشگاه آجیل فروشی دزدی کنند اما در این راه با اتفاقات جالبی مواجه می شوند و... 

و اما رتبه ی چهارم به فیلمی رسید که توقعات از ان خیلی بالا بود و حتی منتقدان ان را اکشن خوب در ژانر دلهره و هیجانی که مضمونی جاسوسی دارد و شخصیتی مانند جمیز باند دارد اما هیچ گاه نتوانست به جیمز باند برسد حتی با به کار گیری رابرت ردفورد یا بن افلک و حالا کریس پاین این فیلم با هزینه ی 60 میلیون دلاری ساخته شده و نتوانست انتظارات را براورده کند و با فروش 17 میلیون دلاری ان جور که باید بدرخشد . حال امید فیلم معطوف به فروش بین الملل ان است خلاصه ای درباره ی جک رایان :یک مامور سازمان اطلاعات جاسوسی آمریکا به نام جک رایان ، باید نقشه شوم یک تروریست روسی که قصد دارد اقتصاد آمریکا را نابود کند ، خنثی کند و...
اما فروش حیرت انگیز یخ زده ( Frozen ) و یا فروش خوب کلاه برداری امریکایی ( American Hustle ) جدول این هفته را سود اورتر کرده باعث شده به یکی از پرفروشترین هفته های ژانویه تبدیل شود . فروش گرگ خیابان وال استریت (The Wolf of Wall Street) که به احتمال زیاد در طی چند هفته ی اینده فروشش به 100 میلیون دلار می رسد.
 در تحلیل فروش این هفته باکس افیس میتوان افزود با رسیدن به انتهای ژانویه اکران فیلم های پر هزینه شروع شده و میتوان گفت که با اکران "من فرانکشتانین هستم " شروع فیلم هایی با مضمون ضعیف اما با با استفاده از قوه ی تخیل بالا سعی در فروش بالا فیلم های کمپانی های غولاسای جهان فیلم را دارد با توجه به این که دو ماه مانده تا مارس (March) ماه فیلم تا حدی پر هزینه دنیای سینما و پیش شروعی بر اکران فیلم های بلک باکستر دنیای باید انتظار فیلم هایی با کیفیت عالی را در سر نپروراند.

و اینم جدول فروش فیلم از جمعه تا یکشنبه در امریکای شمالی 

اختصاصی از سینما جیحون 
نوع مطلب : box office، 
برچسب ها : جدول باکس افیس 17-19 ژانویه، فروش فیلم ها در امریکا، فروش حیرت انگیز سوار در امتداد ( Ride Along )، جدول باکس افیس 17-19 ژانویه 2014، جدول باکس افیس، جدول فروش فیلم ها در امریکا،
لینک های مرتبط :

     


نویسندگان:Adam CozadDavid Koepp
کارگردان: Kenneth Branagh
خلاصه فیلم :جک رایان مامور جوان "CIA" در تلاش برای ناموفق سازی حمله تروریستی به اقتصاد امریکا توسط روس ها .


در فیلم "جک رایان : استخدام سایه ها " ما خواهیم فهمید که روستای گرینویچ پناهگاهی بهشتی برای ماموران "CIA" است تا به مبادله اطلاعات بپردازند.که برای من شک برانگیز است.بعد از ان ما نکاتی درباره نقشه کشی رامسفلد و چنی در دستشویی برای جنگ عراق در CBGB را میشنویم.و بعد از ان در مورد هنری کیسنجر که بطور مکرر در استودیو 54 ان را تکرار کرده میفهمیم که در ان جا او و شر اولین ایده درباره ایجاد بحران در تولید نفت را توضیح میدهند.اما گاهی سخت می توان در مورد حق رای دادن که در سال 1990 بازگردانده است را باور کرد که هوشمندانه وسریع , با یک سناریوی جالب همراه با دیالوگ های گیج کننده اما مهیج ان را بدست اورده.ولی اگر ان را به هوشمندانه بودن در مقایسه با سری فیلم های بورن به حساب می اورید سخت در اشتباهید.اما میتوان ان را با سری فیلم های " ماموریت غیر ممکن " و " جیمز باند " مقایسه کرد. می توان ان را واقعی تر از دو مجموعه ی که یاد شد دانست و بدور از تخیلاتی است که ان ها را در دو مجموعه بالا به کرات می توان مشاهده شد. نقش اول این فیلم یعنی کریس پاین که با سری فیلم های " جنگ ستاره ای " به شهرت رسید در اغاز راهی است که پیش از ان کسانی چون رابرت ردفورد و بن افلک در ان درخشیدند و حال "جک رایانی" جوان با هنرمندی کریس پاین پا به عرصه هالیوود گذاشته و پس از بازگشت از افغانستان با مامور ویژه " CIA " ارتباط برقرار کرده و وارد سازمان امینت ملی امریکا "CIA" شده و به جلوگیری از حمله ای اقتصادی به نظام سرمایه داری امریکا اقدام می کند و همچنین نا موفق ساختن حمله تروریستی روس ها به اقتصاد امریکا که توسط شخصی روسی به نام کنت برانا دارد دست میزند.
مگر می شود کیرا نایتلی در فیلمی باشد اما ان فیلم جذابیتی برای بیننده نداشته باشد او که بعد از بازگشت جک از افغانستان با او اشنا شد و دوستی خود را با او تحکیم بخشید در بین این رابطه به مرموز بودن جک پی برده و حتی اسلح ای در اتاق خواب او پیدا کرده و حال وارد ماجرایی سیاسی و جاسوسی شده و تاثیرات خود را در صحنه های اکشن گذاشته و به خوبی وارد ماجرا میشود.

فیلم از نظر داستان نقاط قوت زیادی دارد که شاید میتوان به کمتر وابسته شدن داستان به سری داستان های باشد که از "جک رایان " در ذهن داریم ( مختصر و مفید ان این که جک رایان در انفجار برجهای دوقلو اصلا امریکا نیست بلکه در انگلستان است و بعد از ان اتفاق حس میهن پرستی اش باعث میشود که شخصیتی جدید پیدا کند.).

اما همان طور که نقطه ی قوت فراوانی دارد نقاط ضعفی هم دارد که میتوان به تکراری بودن داستان جاسوسی ان اشاره کرد که ایده ای جدید را بیان نکرده و به حوادثی میپردازد که بیشتر ان ها را در فیلم های چون "کازینو رویال" یا "اسکای فال" دیده ایم 

حال باید دید که ایا این جک رایان جدید با رویکردی نوتر میتواند سراغازی بر داستانی ادامه دار باشد زیرا که فیلم در انتها پر از ابهام و شک است اما نه من نه هیچ منتقدی نمی تواند از اینده ان خبر دهد زیرا این تماشاچیان و فروش فیلم است انگیزه بر ساخت فیلم ای زیباتر وشاید بزرگتر از این فیلم 60 میلیون دلاری خبر میدهد.


نقد اختصاصی از سینما جیحون / نقد از کامیاب ایمانی  

شما میتوانید با کلیک بر روی اسامی که در بخش معرفی امده اطلاعات بیشتری از این فیلم بددست بیاورید.
نوع مطلب : نقد و بررسی فیلم و سریال، 
برچسب ها : نقد و بررسی جک رایان : استخدام سایه، Jack Ryan: Shadow Recruit، نقد و بررسی جک رایان : استخدام سایه ( Jack Ryan: Shadow Recruit )، نقد و بررسی جک رایان : استخدام سایه 2014، نقد و بررسی جک رایان : استخدام سایه ( Jack Ryan: Shadow Recruit ) جدید،
لینک های مرتبط :
بالاخره انتظارها به پایان رسید و نخستین پیش نمایش فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 ((The Amazing Spider-Man 2 (2014 ) در فضای مجازی منتشر شد.

این فیلم که قرار است در می 2014 در سینماهای امریکا به اکران برسد در این فیلم علاوه بر اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) , اما واتسون (Emma Stone) و در نهایت بازیگری به این فیلم اضافه شده جیمی فاکس (Jamie Foxx) است که در نقش الکترو به این فیلم اضافه شده .

کارگردانی این قسمت از این فیلم را هم مارک وب (Marc Webb) بر عهده دارد . حال باید منتظر بود تا با توجه به این که کمپانی سونی/کلمبیا پیکچرز تایید کردند که این سری از مرد عنکبوتی برای چهار قسمت تایید کرده ایا این مردعنکبوتی میتواند به مرد عنکبوتی سم ریمی برسد . . .

 
لینک دانلود 480p


لینک دانلود 720p

نوع مطلب : تریلر، 
برچسب ها : تریلر فیلم جدید مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2، مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2، (The Amazing Spider-Man 2 (2014، The Amazing Spider-Man 2،
لینک های مرتبط :

    
 در مراسم گلدن گلاب 2014 قبل از حضور لئوناردو دی کاپریو بر روی صحنه، تینا فی شوخی زننده ای برای استقبال از وی کرد.


جنیفر پیرسون مقاله نویس دیلی انگلستان در مقاله خود بعد از اعتراض به شوخی تینا فی و ایمی پولر با لئو دی کاپریو پیش بینی کرد لئو برخلاف خنده شب گذشته، این شوخی رو نخواهد بخشید !!


و حالا در مقاله جدید در هافینگتون مطرح میشه که آیا NBC هیچ نظارتی بر جوک ها و شوخی های گفته شده در مراسم داره و آیا شوخی ها رو از قبل بررسی میکنه ؟؟!!.


با اینکه علنا خبری از اعتراض دی کاپریو نیست، ولی طبق مقاله "اِی .ایزاک" از خبرگزاری گایزیم، عنوان شده که لئو به شدت به دنبال تنبیه بانیان این شوخی است.


ایزاک گفت: طبق منبع موثق من از NBC تا به حال دو کارمند اخراج شدن که یکی از آنها مسئول لحظه های mute مراسم بودن (که وظیفه دارند هر جا تشخیص دادند کسی پاش رو از گلیمش دراز تر کرده صدا رو قطع کنند)


NBC توضیح داد که مسئولین مربوطه برای قطع صدا تلاش کردند ولی چند ثانیه دیر رسیدن و صدایی که سانسور شد صدای دی کاپریو بود.
نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : لئوناردو دی کاپریو، لئوناردو دی کاپریو در گلدن گلاب، جنجال به خاطر شوخی زننده مجریان گلدن گلاب با لئوناردو دی کاپریو،
لینک های مرتبط :جشواره فیلم ساندس می تواند بزرگترین و درخشان ترین ستاره در این اخر هفته در پارک سیتی یوتا واقع در امریکا باشد. اما بی سر و صدا و بی هیاهو به کار خود ادامه می دهد. شنبه شب برنامه «خواهر» میزبان یکی از بهترین و مهمترین فیلمسازان جهان بود.

کریستوفر نولان که در اغاز کار خود نخستین فیلمش را در جشواره ساندس 1999 عرضه کرد , پیش از ان که فیلم هایی پر فروش چون « شوالیه تاریکی » و « سراغاز » را روانه ی هالیوود کند.او در در حالی این جایزه را دریافت کرد که در اتاق نمایش گنج کوه مسافرخانه بود.

کریستوفر می گوید: " با این که این که از زمانی که این جا بودم خیلی می گذرد اما هنوز برای من مثل دیروز است "

کریستوفر نولان که در این مراسم همراه با همسرش اما ( Emma ) و جهار فرزندش شرکت کرده بود در مورد روند ساخت اولین فیلم بلندش " Following " می گوید : که او را با هزینه ی شش هزار دلار ساخته است و  این نصیحت را فیلمسازان جوان می کند که فیلم هایشان را بر اساس بودجه و هزینه نسازند بلکه بیشتر به محتوا و داستان فیلم توجه کنند.
نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : کرستوفر نولان، کرستوفر نولان در جشواره ساندس، « شوالیه تاریکی »، « سراغاز »،
لینک های مرتبط :


مایکل داگلاس که برای بازی در فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «آنت من/مردمورچه ای»دعوت به همکاری شده، می‌گوید همیشه از دوستداران فیلم‌های ابرقهرمانانه بوده است.

این بازیگر 70 ساله سینما می‌گوید از سال‌ها قبل در انتظار آن بود که برای بازی در فیلمی کمیک استریپی دعوت به همکاری شود.

روز گذشته رسانه‌های گروهی نوشتند این بازیگر دریافت کننده جایزه گلون‌گلوب (کره طلایی) به جمع بازیگران اکشن ماجراجویانه «آنت من» پیوسته است.

خبر حضور وی در این فیلم ابرقهرمانانه یک روز پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر تلویزیونی مراسم گلدن گلوب به صورت رسمی اعلام شد.

بر اساس اخبار منتشره،‌ داگلاس در این فیلم در نقش کاراکتر هانک پیم بازی خواهد کرد،‌توضیح بیشتری درباره نوع حضور وی در فیلم داده نشده است.

داگلاس  ضمن ابراز خوشحالی از حضور در فیلم می‌گوید:« سال‌هاست که با صنعت سینما همکاری دارم و در ژانرهای مختلف ایفای نقش کرده‌ام. اما همیشه مایل بودم که یکی از نقش‌های فیلم‌های ابرقهرمانانه را بازی کنم. خیلی خوشحالم که بالاخره این اتفاق رخ داد و در یکی از نقش‌های مهم «آنت من» بازی می‌کنم.»

به نوشته سایت اینترنتی موویز، ادگار رایت نسخه سینمایی «آنت من» را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از جو کورنیش و جک کوبای کارگردانی خواهد کرد.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری این اکشن ابرقهرمانانه اعلام نشده است. ولی این فیلم برای نمایش عمومی در سی‌ویکم ماه ژولای 2015 آماده خواهد شد.

قبل از این اعلام شده بود پل رود بازیگر 41 ساله سینما،‌در یکی از دو نقش اصلی این فیلم بازی می‌کند. او در نقش کاراکتر اسکات لنگ ظاهر خواهد شد.

خط اصلی قصه فیلم درباره دکتر هانک پیم یک بیولوژیست است که موفق به کشف یک فرمول جدید می‌شود و آن را بر روی خود آزمایش می‌کند. به کمک این آزمایش،‌وی توانایی برقراری ارتباط با موجوات ریز را پیدا می‌کند.

شرکت فیلم‌سازی مارول این اکشن کمیک‌استریپی را با همکاری کمپانی پارامونت تولید خواهد کرد و رقم هزینه‌های تولید آن حدود 90 میلیون دلار خواهد بود.

مایکل داگلاس تابستان سال گذشته میلادی کمدی خانوادگی «آخرین وگاس» را روی پرده سینماهای جهان داشت. این فیلم 64 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد.

وی هم اکنون فیلم «رسیدن» را آماده نمایش عمومی دارد. این فیلم حال‌وهوای دلهره‌آور دارد و قصه‌اش درباره مرد سن و سال‌داری است که گذشته‌ای پر رمز‌ و راز دارد و مجبور به مواجهه با یک واقعیت تلخ می‌شود.
نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : مایکل داگلاس، اکشن ابر قهرمانانه «آنت من»، مایکل داگلاس در اکشن ابر قهرمانانه «آنت من»،
لینک های مرتبط :

گروه بین الملل؛ سینماخبر- به دنبال کسب نامزدی اسکار، فیلمهای 12 سال بردگی، جاذبه، ماتیو مک کانایی، و کیت بلانشت این بار به دریافت جوایز انجمن منتخب منتقدان نائل آمدند. جوایز افتخاری این دوره نیز به فارست ویتاکر، بندیکت کامبربچ، و گروه بازیگری فیلم قبل از نیمه شب اعطا شد.


این برنامه به طور مستقیم از شبکه CW به میزبانی آیشا تایلر پخش شد.


فهرست کامل برگزیدگان جوایز منتخب منتقدان به شرح زیر است:


بهترین فیلم: 12 سال بردگی


بهترین بازیگر زن: کیت بلانشت (یاس آبی)


بهترین بازیگر مرد: ماتیو مک کاناهی (کلوب خریداران دالاس)


بهترین بازیگر نقش مکمل زن: لوپیتا نیون گو(12 سال بردگی)


بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: جرد لتو(کلوب خریداران دالاس)


بهترین بازیگر جوان: اَدل اگزارکاپولس(آبی گرمترین رنگ است)


بهترین گروه بازیگری: فیلم «زد و بند آمریکایی»


بهترین کاگردان: آلفونسو کوارون(جاذبه)


بهترین فیلمنامه اصلی: او (اسپایک جونز)


بهترین فیلمنامه اقتباسی: 12 سال بردگی(جان ریدلی)


بهترین فیلمبرداری: جاذبه(امانوئل لوبزکی)


بهترین کارگردانی هنری: گتسبی بزرگ (کاترین مارتین و بیورلی دان)


بهترین تدوین: جاذبه(آلفونسو کوارون و مارک سانگر)


بهترین طراحی لباس: گتسبی بزرگ(کاترین مارتین)


بهترین چهره پردازی: زد و بند آمریکایی


بهترین جلوه های ویژه تصویری: جاذبه


بهترین انیمیشن بلند: یخ زده


بهترین فیلم اکشن: تنها بازمانده


بهترین بازیگر زن فیلمهای اکشن: ساندار بولاک(جاذبه)


بهترین بازیگر مرد فیلمهای اکشن: مارک والبرگ(تنها بازمانده)


بهترین فیلم کمدی: زد و بند آمریکایی


بهترین بازیگر زن فیلمهای کمدی: امی ادامز(زد و بند آمریکایی)


بهترین بازیگر مرد فیلمهای کمدی: لئوناردو دی کاپریو(گرگ وال استریت)


بهترین فیلم تخیلی / ترسناک: جاذبه


بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان: آبی گرمترین رنگ است


بهترین مستند بلند: 20 Feet from Stardom


بهترین آواز: بگذار بگذرد(یخ زده)


بهترین موسیقی: جاذبه
نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : منتخب منتقدان برگزیدگان 2014، انجمن منتخب منتقدان برگزیدگان 2014، 12 سال بردگی، ماتیو مک کاناهی (کلوب خریداران دالاس)، لئوناردو دی کاپریو(گرگ وال استریت)،
لینک های مرتبط :


 کمپانی بزرگ Warner Bros بتازگی تاریخ جدیدی برای پروژه ی Man of Steel 2 اعلام نمود که ممکن است بسیاری از این اتفاق خوش حال نشوند . این پروژه ی فوق العاده مهم و بزرگ که همچنان عنوان رسمی ندارد و بیشتر با نام پر محتوا و هیجان انگیز Batman vs. Superman شناخته می شود طبق آخرین تغییرات در تاریخ ۶ می ۲۰۱۶ اکران خواهد شد نه تاریخ اولیه اش ۱۷ جولای ۲۰۱۵ که به این معناست سال مرگ یکی دیگر از با ارزش ترین بلک باستر هایش را نیز از دست داد .

تنها دلیل رسمی که کمپانی سازنده ی این پروژه در اعلامیه اش بیان کرد ، متن روبروست :” اجازه ای به سازندگان فیلم تا دیدگاه شان نسبت به بعد کامل فیلم کنار هم گذاشته شود و جمع بندی کاملی از داستان فیلم بدست بیاورند “. اما در طرف مقابل شایعات بسیاری در فضای مجازی پر شده است که داستان را جوره دیگری نشان می دهد ، به این صورت که Ben Affleck ، درست شخصی که در Man of Steel 2 قرار است نقش بروس وین ملقب به بتمن را بازی کند در یکی از تمرین های آماددگی اش برای این نقش دچار صانحه و شکستی پا شده است که این گزارشات به هیچ عنوان در خبر WB وجود ندارد ، البته در برخی دیگر از سایت های خبری گفته شده بجای پا ، چندین دنده از این بازیگر شکسته است و چندین هفته برای رسیدن به حالت آمادگی زمان لازم خواهد داشت . بطور کامل و مشخص نمی دانیم چه مدت زمان می برد تا این آسیب دیدگی بن افلک درست شود اما درست چند روز قبل این بازیگر بهمراه خانواده اش مشغول قدم زنی در لس آنجلس بودند .

بهر حال بعد از سوگواری برای این تاخیر ، لازم به ذکر است بنظر می رسد می ۲۰۱۶ نیز به گونه ای مشغول تبدیل شدن به یک ماه مرگ است بطوریکه به غیر از Batman vs. Superman ، یک پروژه ی بی عنوان ماورل (Dr.Strange یا Black Panther) و X-Men: Age of Apocalypse نیز از هم اکنون در این ماه قرار گرفته اند . علاوه براین Warner Bros افزود بجای پروژه ی Man of Steel 2 در ۱۷ جولای ۲۰۱۵ ، جدیدترین ساخته ی بی عنوان Joe Wright که در مورد Peter Pan می باشد ، اکران خواهد شد که فکر نمی کنیم چندان حال و هوای متفاوتی با Batman داشته باشد .
نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : Batman vs Superman، ( Batman vs Superman ) به سال 2016، کمپانی بزرگ Warner Bros، پروژه ی Man of Steel 2،
لینک های مرتبط :
بعد از آنکه کمپانی Dream Works با کمپانی 21st Century Fox قرار داری 5 ساله برای انتشار انیمیشن هایش بست اکنون این کمپانی تاریخ اکران انیمیشن هایش را از سال 2103 تا 2016 اعلام کرده است


March 22, 2013 – The CroodsJuly 19, 2013 – Turbo
November 1, 2013 – Mr. Peabody & ShermanMarch 14, 2014 – Me and My Shadow
June 20, 2014 – How to Train Your Dragon 2
November 26, 2014 – Happy Smekday

March 27, 2015 – The Penguins of Madagascar
June 5, 2015 – Trolls

November 6, 2015 – B.O.O.: Bureau of Otherworldly Operations


March 18, 2016 – Kung Fu Panda 3
نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : کمپانی Dream Works، کمپانی 21st Century Fox،
لینک های مرتبط :

کمپانی Universal Pictures به تازگی تاریخ اکران چند انیمیشن جدید از کمپانی انیمیشن سازی اش Illumination Entertainment را معرفی نمود. مهم ترین و هیجان انگیز ترین این پروژه ها ، انیمیشن بی عنوانیست که سازنده ی Son of Rambow بنام Garth Jennings آنرا کارگردانی خواهد کرد که در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ اکران خواهد شد ، هیگچونه اطلاعات اضافه ای در رابطه با این انیمیشن در دست نیست بجز اینکه مشخص شده داستانی با محتوای ، جرات ، رقابت و پیروز شدن در نبرد های زندگی می باشد.


پروژه ی بعدی که دنباله ای برای شگفتی ساز باکس آفیس سال ۲۰۱۳ می باشد مسلما بسیاری از شما را خوشحال خواهد کرد، Despicable Me 3 نیز ساخته خواهد شد. با فروشی که قسمت دومش کسب کرد جای تعجب دارد چرا این همه مدت برای اعلام ساخت قسمت بعدی اش زمان کشید. Despicable Me 2 سومین فیلم پر فروش سال قبل است و چون انیمیشن Minions در سال مرگ اکران می شود ، بنابراین Despicable Me 3 به ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ منتقل خواهد شد . قسمت اول این انیمیشن با بودجه ی ۶۹ میلیون دلاری توانست بیش از ۵۴۳ میلیون دلار فروش کند و قسمت دومش نیز با بودجه ی ۷۶ میلیون دلاری خودش را نه تنها از مرز ۹۳۵ میلیون دلار گذراند بلکه نامزد بخش بهترین انیمیشن سال از آکادمی اسکار هم شده است. و در آخر Illumination Entertainپروژه ی بعدی که دنباله ای برای شگفتی ساز باکس آفیس سال ۲۰۱۳ می باشد مسلما بسیاری از شما را خوشحال خواهد کرد، Despicable Me 3 نیز ساخته خواهد شد. با فروشی که قسمت دومش کسب کرد جای تعجب دارد چرا این همه مدت برای اعلام ساخت قسمت بعدی اش زمان کشید. Despicable Me 2 سومین فیلم پر فروش سال قبل است و چون انیمیشن Minions در سال مرگ اکران می شود ، بنابراین Despicable Me 3 به ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ منتقل خواهد شد . قسمت اول این انیمیشن با بودجه ی ۶۹ میلیون دلاری توانست بیش از ۵۴۳ میلیون دلار فروش کند و قسمت دومش نیز با بودجه ی ۷۶ میلیون دلاری خودش را نه تنها از مرز ۹۳۵ میلیون دلار گذراند بلکه نامزد بخش بهترین انیمیشن سال از آکادمی اسکار هم شده است. و در آخر Illumination Entertainment تصمیم گرفته است یک انیمیشن از نسخه ی سینمایی و کلاسیک How the Grinch Stole Christmas آماده ی نمایش کند و با در نظر گرفتن این موضوع که این کمپانی حق امتیاز کل داستان های Seuss book را در دست دارد ، پس از ساخت The Lorax ، جای تعجبی نیست که بسراغ یکی دیگر از دنیا های این کتاب می روند . این انیمیشن ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ اکران می شود
نوع مطلب : اخبار فیلم و سینما، 
برچسب ها : من شرور 2، من شرور 3، انیمیشن «من نفرت انگیز ۳»،
لینک های مرتبط :( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
درباره وبلاگ


در این سایت به بررسی اخبار هالیوود , حواشی بازیگران , دانلود فیلم و سریال , و در نهایت به بررسی فروش فیلم ها در سینما های امریکا و جهان میپردازیم

مدیر وبلاگ : کامیاب ایمانی
آمار وبلاگ
  • تعداد نویسندگان : 2
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای سینماسینک محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات